Barki ogrodowe

Spotkania ze znajomymi lub rodziną organizowane na świeżym powietrzu mają niepowtarzalny klimat. Podobnie jak wypoczynek na zewnątrz w ciepłe dni. Jeśli szukają Państwo wielofunkcyjnych mebli, które uczynią czas spędzany w ogrodzie jeszcze przyjemniejszym, warto zapoznać się z propozycjami dostępnymi w naszym sklepie. Można znaleźć tam bowiem wiele godnych uwagi rozwiązań. Wśród nich znajduje się m.in. barek ogrodowy. Stolik tego typu łączy w sobie kilka użytecznych funkcji – umożliwia jednoczesne przechowywanie i chłodzenie napojów w dolnej części oraz ułożenie elementów zastawy stołowej na górze. Ponadto jest bardzo estetyczny. W naszym sklepie internetowym oferujemy różne warianty barków ogrodowych, dzięki czemu każdy może dopasować go do swojego stylu i preferencji. Produkty te wykonane są z materiałów odpornych na działanie czynników atmosferycznych, takich jak deszcz czy słońce. Dzięki temu bez problemu można zostawić barek na zewnątrz przez cały sezon letni. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Show Filters

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Wygodne rozwiązanie do ogrodu
Barek ogrodowy to bardzo praktyczne rozwiązanie. Ten mebel posiada bowiem specjalną przestrzeń, w której możliwe jest umieszczenie lodu. Dzięki temu przechowywane w środku napoje są idealnie schłodzone, zupełnie jak po wyciągnięciu prosto z lodówki. Górna część z kolei niczym nie różni się od tradycyjnego stolika. Można umieścić na niej talerze, szklanki i inne przedmioty, z których aktualnie się korzysta. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. barek ogrodowy z technorattanu. Materiał ten jest odporny na działanie promieniowania słonecznego oraz wpływ innych czynników atmosferycznych, co sprawia, że cała konstrukcja jest solidna, trwała i mimo użytku zewnętrznego, przy odpowiedniej pielęgnacji będzie służyć w niezmienionym stanie przez długi czas.

Estetyczny i funkcjonalny barek na taras
Nie tylko w ogrodzie znakomicie sprawdzi się tego typu barek. Taras lub balkon to kolejne miejsca, w których aranżacji warto go uwzględnić. Przydaje się wielokrotnie, szczególnie w upalne, letnie dni. Tego rodzaju produkty znajdujące się w naszej ofercie mają pojemność aż 30 litrów. Dodatkowo, zarówno montaż, jak i późniejsze użytkowanie barku ogrodowego jest intuicyjne i nie powinno przysporzyć żadnych trudności. Cała konstrukcja jest stabilna i wytrzymała. Elementy wyposażenia znajdujące się w naszym asortymencie produkowane są bowiem w europejskich fabrykach z zachowaniem bardzo wysokich standardów, co stanowi dla Państwa gwarancję jakości wykonania. Łatwo utrzymać czystość barku ogrodowego z technorattanu, co jest jego kolejną niewątpliwą zaletą. Jego klasyczny i uniwersalny wygląd umożliwia stworzenie spójnej aranżacji przestrzeni – tarasu, ogrodu czy balkonu.

Niebanalny element wystroju
Goście zaproszeni na zorganizowane przez Państwa przyjęcie w ogrodzie z pewnością będą pod wrażeniem wielofunkcyjnego rozwiązania, jakie stanowi barek ogrodowy. Połączenie stołu i pojemnika chłodzącego w jednej konstrukcji czyni z barku tarasowego niebanalny i bardzo ciekawy, a jednocześnie przydatny przedmiot. Jeśli poszukują Państwo praktycznych mebli ogrodowych, które dodatkowo zachwycają estetycznym wyglądem, tego typu rozwiązanie z pewnością sprawdzi się znakomicie.

Zapraszamy do zakupu!

Wygodne rozwiązanie do ogrodu Barek ogrodowy to bardzo praktyczne rozwiązanie. Ten mebel posiada bowiem specjalną przestrzeń, w której możliwe jest umieszczenie lodu. Dzięki temu przechowywane w środku napoje są idealnie schłodzone, zupełnie jak po wyciągnięciu prosto z lodówki. Górna część z kolei niczym nie różni się od tradycyjnego stolika. Można umieścić na niej talerze, szklanki i inne przedmioty, z których aktualnie się korzysta. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. barek ogrodowy z technorattanu. Materiał ten jest odporny na działanie promieniowania słonecznego oraz wpływ innych czynników atmosferycznych, co sprawia, że cała konstrukcja jest solidna, trwała i mimo użytku zewnętrznego, przy odpowiedniej pielęgnacji będzie służyć w niezmienionym stanie przez długi czas. Estetyczny i funkcjonalny barek na taras Nie tylko w ogrodzie znakomicie sprawdzi się tego typu barek. Taras lub balkon to kolejne miejsca, w których aranżacji warto go uwzględnić. Przydaje się wielokrotnie, szczególnie w upalne, letnie dni. Tego rodzaju produkty znajdujące się w naszej ofercie mają pojemność aż 30 litrów. Dodatkowo, zarówno montaż, jak i późniejsze użytkowanie barku ogrodowego jest intuicyjne i nie powinno przysporzyć żadnych trudności. Cała konstrukcja jest stabilna i wytrzymała. Elementy wyposażenia znajdujące się w naszym asortymencie produkowane są bowiem w europejskich fabrykach z zachowaniem bardzo wysokich standardów, co stanowi dla Państwa gwarancję jakości wykonania. Łatwo utrzymać czystość barku ogrodowego z technorattanu, co jest jego kolejną niewątpliwą zaletą. Jego klasyczny i uniwersalny wygląd umożliwia stworzenie spójnej aranżacji przestrzeni – tarasu, ogrodu czy balkonu. Niebanalny element wystroju Goście zaproszeni na zorganizowane przez Państwa przyjęcie w ogrodzie z pewnością będą pod wrażeniem wielofunkcyjnego rozwiązania, jakie stanowi barek ogrodowy. Połączenie stołu i pojemnika chłodzącego w jednej konstrukcji czyni z barku tarasowego niebanalny i bardzo ciekawy, a jednocześnie przydatny przedmiot. Jeśli poszukują Państwo praktycznych mebli ogrodowych, które dodatkowo zachwycają estetycznym wyglądem, tego typu rozwiązanie z pewnością sprawdzi się znakomicie. Zapraszamy do zakupu!