Ekskluzywne meble ogrodowe: technorattan rękodzieło

Wyposażenie tarasu lub ogródka, wykonane z tworzywa sztucznego, to popularny wybór ze względu na trwałość i odporność na warunki atmosferyczne. Ekskluzywne meble ogrodowe z technorattanu są łatwe w czyszczeniu i mają lekką konstrukcję, co ułatwia ich przenoszenie. Najwyższej jakości materiały zapewniają solidność, stabilność oraz komfortowe użytkowanie przez długie lata. W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo między innymi ręcznie robione modele, dlatego serdecznie zapraszamy do zapoznania się z dostępnym asortymentem, a w razie pytań – do kontaktu.

Show Filters

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Ekskluzywne meble ogrodowe: ręcznie pleciony technorattan
Nasze produkty mają wiele zalet. Przede wszystkim są one estetyczne, trwałe i odporne na działanie warunków atmosferycznych, takich jak promienie UV, deszcz i wilgoć. Nie ulegają one blaknięciu, deformacji ani korozji, co czyni je idealnym wyborem do stosowania na zewnątrz przez cały rok. Z kolei dzięki metalowej konstrukcji są stabilne i solidne. Ponadto wszystkie zestawy ekskluzywnych mebli ogrodowych z technorattanu zawierają w komplecie miękkie i wygodne poduszki, dostępne w różnych wariantach kolorystycznych (np. cappuccino, grafit, brąz, popiel). Dzięki temu z łatwością mogą Państwo dopasować dany model do aranżacji swojej zewnętrznej przestrzeni. Każda poduszka zawiera stylową poszewkę na zamek, co ułatwia utrzymanie kompletu w czystości.

Komfort użytkowania i ponadczasowy design
Dostępne w ofercie ekskluzywne meble ogrodowe są ręcznie robione i niezwykle lekkie, co ułatwia ich przenoszenie i przestawianie w zależności od potrzeb. Zapewniamy wysyłkę w ciągu 48 godzin i możliwość płatności w ratach. Dlaczego warto wybrać nasze produkty? Technorattan może być pleciony w różne wzory i struktury, co daje szeroki wybór designu mebli ogrodowych. W bogatym asortymencie znajduje się między innymi nowoczesny i estetyczny zestaw o okrągłym wylocie czy wiklinowej fakturze. Komplety wyposażone są w miękkie poduszki oraz wygodne oparcie, co znacznie zwiększa komfort użytkowania. Dopuszczalne obciążenie na siedzisko wynosi 120 kg.

Zestaw ręcznie plecionych mebli do ogrodu
Co wyróżnia nasze produkty? Dzięki swojej estetyce technorattan nadaje wyposażeniu nowoczesny wygląd. Ponadto struktura materiału sprawia, że nie absorbuje on wilgoci, co przeciwdziała powstawaniu pleśni czy nieprzyjemnych zapachów. Dostępne są zestawy w różnych kolorach i odcieniach, co umożliwia dopasowanie ich do stylu i aranżacji ogrodu lub tarasu. Ręcznie robione meble ogrodowe wyróżnia staranność wykonania z dbałością o najmniejsze detale. Cały komplet wyposażenia, wraz z poduszkami, jest odporny na promienie UV, co pozwala na swobodne użytkowanie przez cały rok.

Szeroki asortyment zawiera idealne rozwiązania dla osób, które marzą o wypoczynku w zaciszu przydomowego ogródka lub działki, dlatego zachęcamy do zakupów w naszym sklepie!

Ekskluzywne meble ogrodowe: ręcznie pleciony technorattan Nasze produkty mają wiele zalet. Przede wszystkim są one estetyczne, trwałe i odporne na działanie warunków atmosferycznych, takich jak promienie UV, deszcz i wilgoć. Nie ulegają one blaknięciu, deformacji ani korozji, co czyni je idealnym wyborem do stosowania na zewnątrz przez cały rok. Z kolei dzięki metalowej konstrukcji są stabilne i solidne. Ponadto wszystkie zestawy ekskluzywnych mebli ogrodowych z technorattanu zawierają w komplecie miękkie i wygodne poduszki, dostępne w różnych wariantach kolorystycznych (np. cappuccino, grafit, brąz, popiel). Dzięki temu z łatwością mogą Państwo dopasować dany model do aranżacji swojej zewnętrznej przestrzeni. Każda poduszka zawiera stylową poszewkę na zamek, co ułatwia utrzymanie kompletu w czystości. Komfort użytkowania i ponadczasowy design Dostępne w ofercie ekskluzywne meble ogrodowe są ręcznie robione i niezwykle lekkie, co ułatwia ich przenoszenie i przestawianie w zależności od potrzeb. Zapewniamy wysyłkę w ciągu 48 godzin i możliwość płatności w ratach. Dlaczego warto wybrać nasze produkty? Technorattan może być pleciony w różne wzory i struktury, co daje szeroki wybór designu mebli ogrodowych. W bogatym asortymencie znajduje się między innymi nowoczesny i estetyczny zestaw o okrągłym wylocie czy wiklinowej fakturze. Komplety wyposażone są w miękkie poduszki oraz wygodne oparcie, co znacznie zwiększa komfort użytkowania. Dopuszczalne obciążenie na siedzisko wynosi 120 kg. Zestaw ręcznie plecionych mebli do ogrodu Co wyróżnia nasze produkty? Dzięki swojej estetyce technorattan nadaje wyposażeniu nowoczesny wygląd. Ponadto struktura materiału sprawia, że nie absorbuje on wilgoci, co przeciwdziała powstawaniu pleśni czy nieprzyjemnych zapachów. Dostępne są zestawy w różnych kolorach i odcieniach, co umożliwia dopasowanie ich do stylu i aranżacji ogrodu lub tarasu. Ręcznie robione meble ogrodowe wyróżnia staranność wykonania z dbałością o najmniejsze detale. Cały komplet wyposażenia, wraz z poduszkami, jest odporny na promienie UV, co pozwala na swobodne użytkowanie przez cały rok. Szeroki asortyment zawiera idealne rozwiązania dla osób, które marzą o wypoczynku w zaciszu przydomowego ogródka lub działki, dlatego zachęcamy do zakupów w naszym sklepie!