Zestawy ogrodowe 8-10 osobowe

Spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu brzmi jak świetny plan na leniwe popołudnie lub letni wieczór w gronie najbliższych? Meble ogrodowe to idealne rozwiązanie, które zapewnia wygodę i tworzy funkcjonalne miejsce do wypoczynku. Specjalnie zaprojektowane i wykonane zestawy mebli rattanowych wyróżnia wysoka jakość i nowoczesny design. W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo między innymi 8-osobowe komplety oraz warianty dla 9 i 10 osób. Duże zestawy mebli przeznaczone są do użytku w ogrodach, na tarasach, patio i innych przestrzeniach zewnętrznych. Zachęcamy do zapoznania się z dostępnym asortymentem!

Show Filters

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Duże komplety mebli do ogrodu wykonane z rattanu
Meble ogrodowe dostępne w ofercie naszego sklepu wykonane są z wytrzymałych materiałów, które są odporne na warunki atmosferyczne, takie jak deszcz, słońce i wilgoć. Z kolei jeśli chodzi o dopuszczalne obciążenie na miejsce siedzące, wynosi ono 120 kg. Dostępne są między innymi 8-osobowe meble, a także komfortowe opcje dla 9 i 10 osób. Technorattan, nazywany również sztucznym lub syntetycznym rattanem to materiał powszechnie stosowany do produkcji wyposażenia zewnętrznego. W naszej ofercie można znaleźć duże zestawy mebli ogrodowych. Każdy model objęty jest 24-miesięczną gwarancją, co pozwala na wygodę podczas codziennego użytkowania.

Nowoczesny design i wysoka jakość: zestawy 8-osobowe i większe
Jeśli chcą Państwo stworzyć komfortową i nowoczesną strefę relaksu w swoim ogrodzie, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Meble rattanowe dla 8 lub więcej osób doskonale sprawdzą się podczas grilla, plenerowych imprez lub spotkań w gronie rodziny i znajomych. Wyposażenie może być używane przez cały rok, niezależnie od panującej na zewnątrz pogody. Dostępne są różne opcje kolorystyczne, dlatego mogą Państwo wybrać dowolny zestaw według własnego gustu i dopasować go do aranżacji swojego ogrodu. Wszystkie artykuły dostępne w asortymencie produkowane są w europejskich fabrykach, co potwierdza wysoką jakość wykonania i użycie trwałych materiałów. Kolejną zaletą 8-osobowych mebli ogrodowych jest łatwy montaż, który odbywa się z użyciem kilku prostych narzędzi.

Duże zestawy mebli ogrodowych
Każdy produkt objęty jest 2-letnią gwarancją, a czas wysyłki to zaledwie 48 godzin. Standardowy 8-osobowy zestaw mebli rattanowych obejmuje komplet foteli oraz stół. W naszym sklepie dostępne są także modele z sofami, narożnikami oraz pufami w różnej konfiguracji. Wygodne oparcie i miękkie poduszki sprawiają, że zaaranżowana przestrzeń ogrodu staje się prawdziwą strefą relaksu. Zadowolenie klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego istnieje możliwość rozłożenia płatności na raty. Warto także zaznaczyć, że wszystkie poduszki posiadają poszewki na zamek, dzięki czemu 8-osobowe meble ogrodowe są jeszcze prostsze w utrzymaniu w czystości.

Zapraszamy do składania zamówień w naszym sklepie!

Duże komplety mebli do ogrodu wykonane z rattanu Meble ogrodowe dostępne w ofercie naszego sklepu wykonane są z wytrzymałych materiałów, które są odporne na warunki atmosferyczne, takie jak deszcz, słońce i wilgoć. Z kolei jeśli chodzi o dopuszczalne obciążenie na miejsce siedzące, wynosi ono 120 kg. Dostępne są między innymi 8-osobowe meble, a także komfortowe opcje dla 9 i 10 osób. Technorattan, nazywany również sztucznym lub syntetycznym rattanem to materiał powszechnie stosowany do produkcji wyposażenia zewnętrznego. W naszej ofercie można znaleźć duże zestawy mebli ogrodowych. Każdy model objęty jest 24-miesięczną gwarancją, co pozwala na wygodę podczas codziennego użytkowania. Nowoczesny design i wysoka jakość: zestawy 8-osobowe i większe Jeśli chcą Państwo stworzyć komfortową i nowoczesną strefę relaksu w swoim ogrodzie, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Meble rattanowe dla 8 lub więcej osób doskonale sprawdzą się podczas grilla, plenerowych imprez lub spotkań w gronie rodziny i znajomych. Wyposażenie może być używane przez cały rok, niezależnie od panującej na zewnątrz pogody. Dostępne są różne opcje kolorystyczne, dlatego mogą Państwo wybrać dowolny zestaw według własnego gustu i dopasować go do aranżacji swojego ogrodu. Wszystkie artykuły dostępne w asortymencie produkowane są w europejskich fabrykach, co potwierdza wysoką jakość wykonania i użycie trwałych materiałów. Kolejną zaletą 8-osobowych mebli ogrodowych jest łatwy montaż, który odbywa się z użyciem kilku prostych narzędzi. Duże zestawy mebli ogrodowych Każdy produkt objęty jest 2-letnią gwarancją, a czas wysyłki to zaledwie 48 godzin. Standardowy 8-osobowy zestaw mebli rattanowych obejmuje komplet foteli oraz stół. W naszym sklepie dostępne są także modele z sofami, narożnikami oraz pufami w różnej konfiguracji. Wygodne oparcie i miękkie poduszki sprawiają, że zaaranżowana przestrzeń ogrodu staje się prawdziwą strefą relaksu. Zadowolenie klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego istnieje możliwość rozłożenia płatności na raty. Warto także zaznaczyć, że wszystkie poduszki posiadają poszewki na zamek, dzięki czemu 8-osobowe meble ogrodowe są jeszcze prostsze w utrzymaniu w czystości. Zapraszamy do składania zamówień w naszym sklepie!