Wiszące fotele ogrodowe

Jeśli marzą Państwo o idealnym miejscu do relaksu w swoim ogrodzie, to wiszące fotele ogrodowe to bez wątpienia doskonały wybór. Ich oryginalny design oraz funkcjonalność sprawiają, że cieszą się one coraz większą popularnością wśród miłośników wypoczynku na świeżym powietrzu. Wiszące fotele ogrodowe to nie tylko estetyczne i stylowe meble, ale również bardzo praktyczne. Dzięki temu, że są zawieszone na łańcuchach lub lince, umożliwiają nam swobodne kołysanie, co wprowadza dodatkowy element relaksu i przyjemności podczas wypoczynku. Co więcej, fotele te są wyjątkowo trwałe i odporne na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, dzięki czemu można z nich korzystać przez wiele sezonów. W naszym sklepie oferujemy szeroki wybór wysokiej jakości wiszących foteli ogrodowych, które dostępne są w różnych kolorach i wzorach. Dzięki temu z pewnością znajdą Państwo model, który idealnie wpisze się w charakter ich ogrodu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i wyboru idealnego wiszącego fotela ogrodowego dla siebie!

Show Filters

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Ciekawe i komfortowe rozwiązanie
Wiszące fotele ogrodowe dostępne są w naszej ofercie w wielu wariantach. Niektóre z nich wymagają mocowania od góry, inne z kolei posiadają samowystarczalną konstrukcję. Jedne przypominają formą huśtawkę, a pozostałe to tzw. kokony. Fotele dostępne w naszym asortymencie to zarówno wersje jednoosobowe, jak i modele, które są w stanie pomieścić dwie osoby siedzące obok siebie. Tego rodzaju fotele można użytkować nie tylko w ogrodzie. Świetnie sprawdzą się one również na tarasie, balkonie, a nawet w pomieszczeniu. Różnorodność naszego asortymentu dotyczy również kolorystyki oraz materiału wykonania. Każdy ogrodowy fotel podwieszany mogą Państwo nabyć w kilku wersjach – zarówno jeśli chodzi o barwy ramy, jak i kolory dołączonych do każdego produktu poduszek. Oferowane przez nas wiszące fotele ogrodowe posiadają konstrukcje wykonane ze stali lub drewna. Oba rodzaje stelaży gwarantują bezpieczeństwo, stabilność oraz wytrzymałość. Malowanie proszkowe oraz impregnacja ciśnieniowa dodatkowo zapewniają trwałość koloru. Całość, łącznie z poduszkami, jest odporna na promieniowanie UV, deszcz, śnieg i inne czynniki atmosferyczne.
Różne możliwości zastosowania fotela wiszącego
Model oznaczony jako ten z przeznaczeniem do użytku w ogrodzie można również zastosować jako fotel wiszący na balkonie i nie tylko. Nasze produkty sprawdzą się w zasadzie we wszystkich miejscach przeznaczonych do wypoczynku. Nie ma konieczności chowania ich w okresie zimowym. Nawet poduszki produkowane są w ten sposób, aby mogły być używane na zewnątrz przez cały rok. Pranie poszewek jest możliwe dzięki zastosowaniu zaszytych suwaków. Każdy oferowany przez nas fotel podwieszany do ogrodu wyróżnia się dużą siłą udźwigu. Jego budowa jest na tyle solidna, że jeśli tylko zostanie przymocowany do równie wytrzymałej konstrukcji, nie ma żadnych obaw co do bezpieczeństwa jego użytkowania. Fotel-kokon, który nie wymaga mocowania, stabilność zawdzięcza swej budowie. Miękkie poduszki, a w niektórych modelach również podłokietniki, sprawiają, że mogą Państwo cieszyć się maksymalną wygodą i bezpieczeństwem wypoczynku.
Wysoki komforty odpoczynku
Każdy oferowany przez nas ogrodowy fotel wiszący zapewnia możliwość wygodnego odpoczynku w ogrodzie, na balkonie, tarasie, a nawet w mieszkaniu. Wszystkie modele cechują się wysoką wytrzymałością na działanie różnego rodzaju czynników zewnętrznych, a wysoka jakość wykonania to gwarancja solidności i trwałości. Nowoczesny wygląd dodatkowo czyni fotele przyciągającym wzrok elementem wystroju. Decydując się na nabycie wiszących foteli ogrodowych w naszym sklepie, zyskują Państwo pewność zadowolenia nie tylko z zakupu, ale również korzystania.

Zapraszamy do skorzystania z oferty i wyboru najbardziej odpowiadających indywidualnemu gustowi wariantów foteli ogrodowych, które z pewnością staną się tymi ulubionymi!

Ciekawe i komfortowe rozwiązanie Wiszące fotele ogrodowe dostępne są w naszej ofercie w wielu wariantach. Niektóre z nich wymagają mocowania od góry, inne z kolei posiadają samowystarczalną konstrukcję. Jedne przypominają formą huśtawkę, a pozostałe to tzw. kokony. Fotele dostępne w naszym asortymencie to zarówno wersje jednoosobowe, jak i modele, które są w stanie pomieścić dwie osoby siedzące obok siebie. Tego rodzaju fotele można użytkować nie tylko w ogrodzie. Świetnie sprawdzą się one również na tarasie, balkonie, a nawet w pomieszczeniu. Różnorodność naszego asortymentu dotyczy również kolorystyki oraz materiału wykonania. Każdy ogrodowy fotel podwieszany mogą Państwo nabyć w kilku wersjach – zarówno jeśli chodzi o barwy ramy, jak i kolory dołączonych do każdego produktu poduszek. Oferowane przez nas wiszące fotele ogrodowe posiadają konstrukcje wykonane ze stali lub drewna. Oba rodzaje stelaży gwarantują bezpieczeństwo, stabilność oraz wytrzymałość. Malowanie proszkowe oraz impregnacja ciśnieniowa dodatkowo zapewniają trwałość koloru. Całość, łącznie z poduszkami, jest odporna na promieniowanie UV, deszcz, śnieg i inne czynniki atmosferyczne. Różne możliwości zastosowania fotela wiszącego Model oznaczony jako ten z przeznaczeniem do użytku w ogrodzie można również zastosować jako fotel wiszący na balkonie i nie tylko. Nasze produkty sprawdzą się w zasadzie we wszystkich miejscach przeznaczonych do wypoczynku. Nie ma konieczności chowania ich w okresie zimowym. Nawet poduszki produkowane są w ten sposób, aby mogły być używane na zewnątrz przez cały rok. Pranie poszewek jest możliwe dzięki zastosowaniu zaszytych suwaków. Każdy oferowany przez nas fotel podwieszany do ogrodu wyróżnia się dużą siłą udźwigu. Jego budowa jest na tyle solidna, że jeśli tylko zostanie przymocowany do równie wytrzymałej konstrukcji, nie ma żadnych obaw co do bezpieczeństwa jego użytkowania. Fotel-kokon, który nie wymaga mocowania, stabilność zawdzięcza swej budowie. Miękkie poduszki, a w niektórych modelach również podłokietniki, sprawiają, że mogą Państwo cieszyć się maksymalną wygodą i bezpieczeństwem wypoczynku. Wysoki komforty odpoczynku Każdy oferowany przez nas ogrodowy fotel wiszący zapewnia możliwość wygodnego odpoczynku w ogrodzie, na balkonie, tarasie, a nawet w mieszkaniu. Wszystkie modele cechują się wysoką wytrzymałością na działanie różnego rodzaju czynników zewnętrznych, a wysoka jakość wykonania to gwarancja solidności i trwałości. Nowoczesny wygląd dodatkowo czyni fotele przyciągającym wzrok elementem wystroju. Decydując się na nabycie wiszących foteli ogrodowych w naszym sklepie, zyskują Państwo pewność zadowolenia nie tylko z zakupu, ale również korzystania. Zapraszamy do skorzystania z oferty i wyboru najbardziej odpowiadających indywidualnemu gustowi wariantów foteli ogrodowych, które z pewnością staną się tymi ulubionymi!